Pozor, změna místa ordinace

Vážené klientky,
s radostí Vám oznamujeme, že Vás od 16.3.2015 přivítáme v nových prostorách.Naše nová ambulance se nachází vzdušnou čarou cca 1,3km od stávajících prostor – ul. U Studia, směr Ostrava Výškovice, u křížení ulic Výškovická, Rudná, v blízkosti Kauflandu O. Zábřeh a Siko koupelen. 

Telefonní číslo 596 784 712 zůstává stejné.
 
Prohlédněte si prosím následující návodný plánek a fotografie:


 

Městská hromadná doprava

tramvaj č.2 a 7, zastávka Obchodní centrum
bus č. 48, zastávka Obchodní centrumOrientační bod - žlutá budova Siko koupelny. Dáte se po ul. Výškovická, směrem O.Výškovice, minete budovu Siko koupelen po levé ruce a hned za ní odbočíte vlevo na hliněnou pěšinku vedoucí dolů na ul. U Studia. Dáte se vpravo a po této ulici dojdete až k naší ambulanci.
Příjezd pro motoristy

Z Ostravy – Poruby po ul. Rudné - výjezd Ostr.Zábřeh, Ostr.Výškovice.
Vyjedete nahoru a na semaforu odbočíte vpravo. Pojedete po ul.Výškovická směr centrum. První světelnou křižovatku projedete rovně, minete žlutou budovu Siko koupelny, benzinovou stanici a na druhé světelné křižovatce odbočíte vpravo a po asi 100metrech znovu vpravo na ul. U Studia. Po ní se budete držet stále vpravo až dojedete k naší ambulanci.
 
Z Ostravy Vítkovic po ul. Rudné - výjezd Ostr. Zábřeh,  Ostr. Výškovice.
Vyjedete nahoru a na semaforu odbočíte vlevo. Minete žlutou budovu Siko koupelny, benzinovou stanici a na světelné křižovatce odbočíte vpravo a po asi 100metrech znovu vpravo na ul. U Studia. Po ní se budete držet stále vpravo až dojedete k naší ambulanci.
 
Z Ostravy Vítkovic po ul. Ruské - směr Ostr. Zábřeh,  Ostr. Výškovice.
Pojedete po ul. Ruská, která přejde v ul. Výškovická.  Přijedete na světelnou křižovatku, kde před sebou vpravo uvidíte Kaufland a vlevo benzinovou stanici. Na této křižovatce odbočíte vlevo. Po asi 100metrech znovu vpravo na ul. U Studia. Po ní se budete držet stále vpravo až dojedete k naší ambulanci.
 
 

Možnost parkování před ambulancí.

05. 02. 2015


This shows content of element who has id="data"

Pozor, změna místa ordinace

Vážené klientky, s radostí Vám oznamujeme, že Vás od 16.3.2015 přivítáme v nových prostorách.

Naše nová ambulance se nachází vzdušnou čarou cca 1,3km od stávajících prostor – ul. U Studia, směr Ostrava Výškovice, u křížení ulic Výškovická, Rudná, v blízkosti Kauflandu O. Zábřeh a Siko koupelen.

Telefonní číslo 596 784 712 zůstává stejné.

Více informací